2021-05-23 13:20  -  Jan Stepiczew

Wygrywamy z Olimpią II Grudziądz

W dniu wczorajszym o godzinie 17:00 Klub Sportowy Gminy Chełmża Cyklon rozegrał na własnym obiekcie spotkanie w ramach 30 kolejki Klasy Okręgowej z drużyną rezerw Olimpii Grudziądz. Mecz już od samego początku stał się bardzo ciekawy. W 34 minucie sobotniego spotkania wpadła pierwsza bramka - dla Cyklonu. A jej autorem był Łukasz Sikorski, który pokonał grudziądzkiego bramkarza. Drugie trafienie, wyrównujące rezultat spotkania zostało zdobyte w 69 minucie dla Olimpii II Grudziądz, i na tablicy świetlnej widniał wynik 1:1. Dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego to Cyklon wyszedł na prowadzenie! Decydującego gola dla gospodarzy po asyście Kacpra Kamińskiego zdobył ten sam zawodnik, co rozpoczął wyniki spotkania - czyli Łukasz Sikorski. I tym samym, chwile po bramce na 2:1 sędzia zakończył spotkanie, w którym to "czarno-niebiescy" wyszli górą.