2021-06-03 23:24  -  Jan Stepiczew

Wygrana z Promieniem 2:0!

W czwartek o godzinie 17:00 na własnym obiekcie podejmowaliśmy zespół Promienia Kowalewo Pomorskie. Te spotkanie wygraliśmy rezultatem 2:0, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Łukasz Sikorski, oraz Jarosław Kaczorek. A teraz przedstawimy państwu krótką relacje z czwartkowego spotkania.

Widowisko od samego początku było bardzo ciekawe. Bardzo dobre wyjście spod pressingu w środku boiska. Rajd Urbańskiego w kierunku bramki rywali, Andrzejewski popełnia błąd a arbiter spotkania wskazuje na "11". Do piłki podchodzi Łukasz Sikorski, który pewnym uderzeniem wyprowadził Cyklon na prowadzenie.

Długimi fragmentami to goście utrzymywali się przy piłce, ale nie stwarzali większego zagrożenia, i obie drużyny zeszły do szatni na 15 minut przerwy. Po zmianie połów w 55 minucie po interwencji bramkarza drugą bramkę dla gospodarzy zdobywa Jarek Kaczorek, i na tablicy świetlnej widniał wynik 2:0. Po drugiej zdobytej bramce obraz gry na murawie nie zmienił się dużo, jednak to Promień dłużej utrzymywał się przy futbolówce. W 88 minucie sytuację do zdobycia pierwszej bramki dla Promienia miał Rożnowski, który nie wykorzystał swojej szansy. Warto również wspomnieć o dobrym występie Grzywaczewskiego oraz Kwiatkowskiego.

Następny mecz również rozegramy na swoim stadionie z drużyną Flisaka Złotoria.